Zatwierdzeni podwykonawcy

PodwykonawcaPrzedmiot UmowyData Zawarcia UmowyKategoria podmiotu
DATABOUT Sp. z o.o.Umowa o prace projektowe29.10.2020 r.Usługodawca
ECOTRAFFIC Sp. z o.o.Umowa o prace projektowe – prace geodezyjne01.02.2021 r.Dalszy Usługodawca
KA-RO Sp. z o.o.Umowa o prace projektowe – prace geodezyjne04.02.2021 r.Dalszy Usługodawca
INSTRADA Łukasz ŁożeckiUmowa o prace projektowe – branża drogowa17.02.2021 r.Dalszy Usługodawca
Pracownia Analiz Środowiskowych AsangaUmowa o prace projektowe – branża środowiskowa, Raport do Ponownej Oceny Oddziaływania na Środowisko10.03.2021 r.Dalszy Usługodawca
Instytut Konsultacyjno-Badawczy GEOCONTROL Sp. z o.o.Umowa o prace projektowe – branża geologia15.03.2021 r.Dalszy Usługodawca
Piotr Baliński PROJEKTUmowa o prace projektowe – branża melioracje08.04.2021 r.Dalszy Usługodawca
IWN PROJEKT Łukasz IwańskiUmowa o prace projektowe – branża sieci trakcyjne19.04.2021 r.Dalszy Usługodawca
ARINET Sp. z o.o.Umowa o prace projektowe – branża elektroenergetyczna24.06.2021 r.Dalszy Usługodawca
POMOST WARSZAWA Sp. z o.o.Umowa o prace projektowe – branża mostowa02.07.2021 r.Dalszy Usługodawca
BETOTEST POLSKA Sp. z o.o.Obsługa laboratoryjna04.11.2021 r.Usługodawca
Przemysław Chłopecki Zakład Usługowy LASPOLWykonanie wycinki drzew i krzewów14.12.2021 r.Podwykonawca
ASINUS Igor MaciszewskiKompleksowa obsługa nadzoru archeologicznego zgodnie z Warunkami Kontraktu21.12.2021 r.Usługodawca
EMBUD Michał MateckiTymczasowa Organizacja Ruchu21.12.2021 r.Podwykonawca
ROK 2022
Andrzej Kozaczyk KO-ECONadzór przyrodniczy 20.01.2022 r.Usługodawca
INVICTUS ADAM STOŻEKRozpoznanie saperskie21.01.2022 r.Usługodawca
MENTOR ConsultingInwentaryzacja dróg i budynków 26.01.2022 r.Usługodawca
BARG ARTEGO Sp. z o.o.Badania Geotechniczne15.03.2022 r.Dalszy Usługodawca
CertusVia Sp. z o.o.Branża mostowa29.03.2022 r.Dalszy Usługodawca
GADYA Sp. z o.o.Branża geotechniczna11.04.2022 r.Dalszy Usługodawca
ALEKS CORPORATION Aleksandra SkibińskaBranża geotechniczna16.05.2022 r.Dalszy Usługodawca
OT PORT ŚWINOUJŚCIE S.A.Umowa najmu pomieszczeń biurowych27.04.2021 r.Usługodawca
TORPOL S.A.Przebudowa sieci trakcyjnej PKP03.03.2022 r.Podwykonawca
PRI INŻBUD Andrzej Klaga Spółka JawnaWykonanie tymczasowych ścianek szczelnych08.03.2022 r.Podwykonawca
Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.Mieszanka 0/31,5 mmndDostawca
AARSLEFF Sp. z o.o.Wykonanie posadowienia obiektu11.03.2022 r.Podwykonawca
METRIS Sp. z o.o.Próbne obciążenia 06.06.2022 r.Dalszy Usługodawca
ENVIESA Sp. z o.o., Sp. k. Przebudowa linii WNPodwykonawca
TONSBERG Sp. z o.o.Roboty ziemne – obiekty mostowePodwykonawca
LENKO Sp. z o.oMateriał nasypowy22.03.2022 r.Dostawca
EMER POMORZE Sp. z o.oMateriał nasypowy24.03.2022 r.Dostawca
KRUSZYWA RYSZARD SZYMBORSKIKruszywo21.03.2022 r.Dostawca
TOMALEX Tomasz PawlaczykPrzebudowa sieci kanalizacji sanitarnej05.04.2022 r.Podwykonawca
TOTALENERGIES MARKETING POLSKA Sp. z o.o.Asfalt12.04.2022 r.Dostawca
KONSORCJUM STALI S.A.Stal12.04.2022 r.Dostawca
POLKOL Sp. z o.o.Piasek nasypowy11.04.2022 r.Dostawca
KELLER Sp. z o.o.Wzmocnienie wgłębne podłoża14.04.2022 r.Podwykonawca
Roman CerazyUsługa transportowa29.04.2022 r. Usługodawca
JAKSA Sp. z o.o. , Spółka komandytowa Usługa transportowa 29.04.2022 r. Usługodawca
ARDEN Michał PiotrowskiRoboty ziemna – obiekty mostowePodwykonawca
RECYCLING GROUP Sp. z o.o., Spółka komandytowaRoboty wyburzeniowe i rozbiórkowe Podwykonawca
PHU M-TRANS Staszewski Marcin Usługa transportowa ndUsługodawca
Urbańska Iwona. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „IW-MAR”Usługa transportowa ndUsługodawca
Firma Transportowo-Usługowa Wioleta StępniakUsługa Transportowa ndUsługodawca
CEMEX POLSKA Sp. z o.o. oraz BT TOPBETON Sp. z o.o.Dostawca betonundDostawca
TRANSPLAN Sp. z o.o.Usługa transportowandUsługodawca
Usługi Transportowe Robert KaniewskiUsługa TransportowandDalszy Usługodawca
Staver-But Stanisław SiarkiewiczUsługa TransportowandDalszy Usługodawca
Jumi Transport TreisztaUsługa TransportowandDalszy Usługodawca
Waltrans Waldemar SzadkowskiUsługa Transportowa ndDalszy Usługodawca
TKGROUP Sp. z o.o.Usługa TransportowandDalszy Usługodawca
Firma Handlowo usługowa IBS Gabriel PędlowskiUsługa TransportowandDalszy Usługodawca
GGT SOLUTIONS Spółka AkcyjnaWykonanie stałych ścianek szczelnych murów 02.06.2022 r.Podwykonawca
AGM CORP TOMASZ PAJCHROWSKI, MARCIN PAJCHROWSKI Spółka JawnaUsługa transportowa13.05.2022 r.Usługodawca
ZEG Zakład Elektryczny Sp. z o.o. Przebudowa kolizji teletechnicznych SN nN30.05.2022 r.Podwykonawca
Marcin SowaNajem25.02.2022 r.Usługodawca
LEMBERG Sp. z o.o.Roboty mostowe żelbetowe06.06.2022 r.Podwykonawca
ULMA Construction Polska S.A.Najem elementów systemów deskowań22.06.2022 r. Dalszy Usługodawca
Algeco Polska Sp. z o.o.Najem kontenerów ndUsługodawca
GM-TRANS Spółka Cywilna Emil Gołebiowski, Piotr MroczkowskiUsługa transportowa30.06.2022 r. Usługodawca
EMECO BUDOWNICTWO Sp. z o.o.Roboty ziemne07.07.2022 r.Podwykonawca
TOM INVEST Ułożenie geowłókniny04.07.2022 r.Dalszy Podwykonawca
ENERGY SYSTEM TORUŃ Sp. z o.o.Przebudowa sieci gazowych wysokiego ciśnienia 12.07.2022 r.Podwykonawca
Iryna Okselenko Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Najem działki12.07.2022 r.Usługodawca
KORPS SYSTEM Sp. z o.o., Spółka komandytowaPracownicy fizyczni ogólnobudowlanindUsługodawca
PRD NOWOGARD Spółka Akcyjna Wykonanie nawierzchni bitumicznej/betonowej22.07.2022 r.Podwykonawca
G&M Sp. z o.o.Roboty mostowe żelbetowe04.08.2022 r.Podwykonawca
SKARP Sp. J. Piotr ŁuczakNajem wywrotki14.10.2022 r.Dalszy Podwykonawca
Robert Pazoła Usługi Dźwigowe PAZOŁAWynajem ładowarek20.10.2022 r.Dalszy Podwykonawca
TO&GA Sp. z o.o.Roboty mostowe żelbetowe15.09.2022 r.Dalszy Podwykonawca
VIACON POLSKA Sp. z o.o.Rury przepustowe25.08.2022 r.Dostawca
MIBAU POLSKA Sp. z o.o.Kruszywo23.08.2022 r.Dostawca
Mariusz Urbański PUH „MARPOL”Załadunek oraz hałdowanie25.08.2022 r. Usługodawca
VIACON POLSKA Sp. z o.o.Dostawa i montaż konstrukcji z blach falistych25.08.2022 / Aneks – 28.09.2022 r.Podwykonawca
An-Kor Antykorozja Sp. z o.o.Montaż konstrukcji03.10.2022 r.Dalszy Podwykonawca
BUDREN S.A.Roboty mostowe żelbetowe01.09.2022 r.Podwykonawca
Łukasz Tarasek – Firma BudowlanaRoboty mostowe żelbetowe11.10.2022 r.Dalszy Podwykonawca
ULMA Construction Polska S.A.Najem13.09.2022 r.Dalszy Podwykonawca
SAT Sp. z o.o.Frezowanie 01.09.2022 r.Podwykonawca
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe JASKÓŁKA Dariusz JaskólskiOdwodnienie01.09.2022 r. Podwykonawca
P.U.H. PIASKOWIEC Andrzej GorlaszyńskiTransport01.09.2022 r.Usługodawca
Małgorzata ChrobokNajem działki01.09.2022 r.Usługodawca
Piotr Mroczkowski Usługi Sprzętowo-TransportoweTransport06.09.2022 r.Usługodawca
KTM PROJECT Sp. z o.o.Obsługa kopalni i placów składowych19.09.2022 r.Usługodawca
Firma Handlowo-Transportowo LOG-TRANS Jacek MichalakNajem Dźwigu19.09.2022 r.Usługodawca
ZP BAUCEM Sp. z o.o.Spoiwa i cement19.09.2022 r.Dostawca
STAR OSKAR GWIAZDAKoparka04.10.2022 r.Usługodawca
PEKABEX BET S.A.Belki mostowe06.10.2022 r.Usługodawca
Piotr Mroczkowski Usługi Sprzętowo-TransportoweWywrotka, koparka14.10.2022 r. Usługodawca
TOM2 Sp. z o.o.Stal14.10.2022 r.Dostawca
OPTEM Sp. z o.o.Dostawa i montaż prefabrykatów24.10.2022 r.Podwykonawca
REMBUD RAIL Sp. z o.o.Przejazd drogowo-kolejowy24.10.2022 r. Podwykonawca
SOLBET KOLBUSZOWA S.A.Dostawa elementów prefabrykowanych24.10.2022 r.Dalszy Podwykonawca
LEDCOM JERZY JANCZURAWMB28.10.2022 r.Usługodawca
„POL-STEEL” s.c. Anna Horky Bartosz HorkyRoboty zbrojarskie02.11.2022 r.Dalszy Podwykonawca
ULMA CONSTRUCTION Polska S.A.Najem rusztowań16.11.2022 r. Dalszy Podwykonawca
Usługi Ogólnobudowlane „TOMBUD” Dudek TomaszRoboty żelbetowe16.11.2022 r.Dalszy Podwykonawca
Usługi Sprzętowe Samół JolantaNajem sprzętu 17.11.2022 r.Dalszy Podwykonawca
Global Construction Sp. z o.o.Przepusty żelbetowe18.11.2022 r.Podwykonawca
KOLMERINSTAL Grzegorz KolmerKanalizacja deszczowa18.11.2022 r.Podwykonawca
„CHOJNA BETON” Wytwórnia Wyrobów Betonowych Sp. z o.o.Wpusty uliczne18.11.2022 r.Dostawca
HTI BP Sp. z o.o. Zachód Spółka komandytowaRury KD14.11.2022 r.Dostawca
FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o.Dostawa i montaż łożysk18.11.2022 r.Podwykonawca
Laura Stupaj SteelRoboty zbrojarskie01.12.2022 r.Dalszy Podwykonawca
MLM-BUD Marcin StupajRoboty zbrojarskie01.12.2022 r.Dalszy Podwykonawca
Zakład Automatyki „KOMBUD” S.A.Usunięcie kolizji i wykonanie napraw kabli SRK09.12.2022 r.Dalszy Podwykonawca
Michał Misztal FIBERKRAKPrzebudowa sieci niskiego i średniego napięcia24.11.2022 r.Dalszy Podwykonawca
Syndyk Masy Upadłości „ENERGOPOL SZCZECIN” S.A. w upadłościDzierżawa30.11.2022 r.Usługodawca
MAT-BUD Sp. z o.o.Przepusty30.11.2022 r.Dostawca
Z P BAUCEM Sp. z o.o.Spoiwa05.12.2022 r.Dostawca
Z P BAUCEM Sp. z o.o.Mpż05.12.2022 r.Dostawca
ALGECO POLSKA Sp. z o.o.Najem kontenerów05.12.2022 r.Usługodawca
Usługi Transportowe Waldemar WoźniakCiągnik z zamiatarką i beczką07.12.2022 r.Usługodawca
EKOTECH TRADE Sp. z o.o.Spoiwa19.12.2022 r.Dostawca
ROWIBUD Sp. z o.o.Wpusty i sączki16.12.2022 r.Dostawca
MOLDES TECNOLOGICOS PARA EL HORMIGON SOCIEDAD LIMITADAFormy do produkcji belek14.12.2022 r.Dostawca
EXOIL PALIWA Sp. z o.o.Paliwo ciekłe16.01.2023 r.Dalszy Podwykonawca
ROK 2023
Usługi Budowlane „TOMBUD” Dudek TomaszRoboty zbrojarskie26.01.2023 r.Dalszy Podwykonawca
MIXBUD KONTRAKTY Sp. z o.o.Grupa bitumiczna28.12.2022 r.Podwykonawca
BBR POLSKA Sp. z o.o.Sprężanie kablami ustrojów nośnych 16.01.2023 r.Podwykonawca
TAUTON Piotr ThautDystanse do prefabrykacji16.01.2023 r.Dostawca
MACCAFERRI POLSKA Sp. z o.o.Szalunki16.01.2023 r.Dostawca
TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.Wózek widłowy02.01.2023 r.Usługodawca
Navifleet Sp. z o.o.Lokalizator GPS16.01.2023 r.Usługodawca
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Białkowski” Marcin BiałkowskiWyloty do rowów23.01.2023 r.Dostawca
NAKAR Sp. z o.o.Zabezpieczenie torowiska02.01.2023 r.Usługodawca
Firma Handlowo-Usługowa TRANSPOL Piotr MałysaŻuraw23.01.2023 r.Usługodawca
LBT Sp. z o.o.Obsługa laboratoryjna26.01.2023 r.Usługodawca
LOMAX PALIWA Sp. z o.o.Paliwa ciekłe26.01.2023 r.Dostawca
NAKAR Sp. z o.o.Usunięcie kolizji i naprawa kabli SRK31.01.2023 r.Dalszy Podwykonawca
SOLBET KOLBUSZOWA S.A.Dostawa elementów prefabrykowanych 10.02.2023 r.Dalszy Podwykonawca
Usługi Transportowe Czepczynśka JolantaUsługa transportowa13.02.2023 r.Dalszy Usługodawca
OOO GIM ENERGETIKRoboty ogólnobudowlane17.02.2023 r.Dalszy Podwykonawca
ROMAN VORON Firma ATLASRoboty zbrojarskie01.02.2023 r.Dalszy Podwykonawca
Sławomir Kąsowski „TELE-MECHANIKA”Przebudowa kolizji kablowych23.02.2023 r.Dalszy Podwykonawca
DD MOSTY Sp. z o.o.Spawanie koszy02.02.2023 r.Podwykonawca
Mateusz Marasek URSANITWykonanie prefabrykatów belek i paneli ścian03.02.2023 r. Podwykonawca
AGROTRADE Tomikowska MałgorzataUsługa transportowa13.02.2023 r.Dalszy Usługodawca
WIOL-TRANS Wioletta PietrzykUsługa transportowa15.02.2023 r.Dalszy Usługodawca
TRANSTECH Paweł KaźmierczakUsługa transportowa15.02.2023 r.Dalszy Usługodawca
SKAR Sp. Jawna Piotr ŁuczakUsługa transportowa13.02.2023 r.Dalszy Usługodawca
Roman Voron Firma AtlasRoboty ogólnobudowlane03.03.2023 r.Dalszy Podwykonawca
VULPIX Sp. z o.o.Roboty ogólnobudowlane03.03.2023 r.Dalszy Podwykonawca
JUST TRANS Eugeniusz JanczakUsługa transportowa03.03.2023 r.Dalszy Usługodawca
PHU MIKUS MIKUŁA ZbigniewUsługa transportowa06.03.2023 r.Dalszy Usługodawca
TRANSTECH Paweł KaźmierczakUsługa transportowa06.03.2023 r.Dalszy Usługodawca
OT PORT ŚwinoujścieUsługi przeładunkowo-transportoweUsługodawca
CMSI Sp. z o.o.Ochrona fizyczna03.03.2023 r.Usługodawca
CMSI Sp. z o.o.Inteligentne systemy ochrony 03.03.2023 r.Usługodawca
TONSBERG Sp. z o.o.Drenaż podłużny14.03.2023 r.Podwykonawca
Tunel Świnoujście PORR S.A. PORR Bau Gmbh Gulermak AGIR Sanayi Insaat ve Taahhut A.S Spółka CywilnaSprzedaż materiału17.03.2023 r.Dostawca
RUREX Sp. z o.o.Urządzenia podczyszczające29.03.2023 r.Dostawca
CMSI Sp. z o.o.System ochrony29.03.2023 r.Usługodawca
MAZUR Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Henryk MazurMateriał nasypowy05.04.2023 r.Dostawca
BUDIMEX S.A Oddział Usług SprzętowychWynajem grupy bitumicznej21.03.2023 r.Usługodawca
BUDIMEX S.AMieszanki mineralno-asfaltowe07.04.2023 r.Dostawca
WOWIX Sp. z o.o.Transport17.04.2023 r.Usługodawca
WOWIX Sp. z o.o.Transport14.04.2023 r.Usługodawca
OT PORT ŚwinoujścieTransport30.03.2023 r.Usługodawca
PHU Krzysztof SAJAMateriał na zasypki17.04.2023 r.Dostawca
Damian Walter DG TECHNOLOGIEGeosyntetyki23.03.2023 r.Dostawca
ORLEN Asfalt Sp. z o.o.Asfalt31.03.2023 r.Dostawca
MITUTA Piot INVEST – P.M.Kompleksowa Obsługa BudownictwaTransport18.04.2023 r.Usługodawca
ANMARI Sp. z o.o.Transport24.04.2023 r.Dalszy Podwykonawca
PTHU Piotr MencelTransport24.04.2023 r.Dalszy Podwykonawca
PHU Mariusz MalczykTransport 24.04.2023 r.Dalszy Podwykonawca
FHU Rober MusielakTransport 24.04.2023 r.Dalszy Podwykonawca
Neptun Sp. z o.o.Rury żeliwne i elementy KD25.04.2023 r.Dostawca
D&D Drotaru Zrt.Liny28.03.2023 r.Dostawca
Grupa MCE Zapaśnik i Kostańczak Sp. jStabilizacja27.04.2023 r.Podwykonawca
AG GEOSYNTHETICS Sp.z o.o.Dostawa geokraty26.04.2023 r.Dostawca
INFRAPAVE Sp. z o.o.Wykonanie ścieku trójkątnego09.05.2023 r.Podwykonawca
INFRAPAVE Sp. z o.o.Wykonanie ścieki trójkątnegoPodwykonawca
TRAX ELEKTRONIK A.Moryc, M.Tomecki, L.Turczyński Spółka jawnaSystem zarządzania ruchem09.05.2023 r.Podwykonawca
TEAM-BUDOWNICTWO Wiesław TylińskiDostawa piasku21.04.2023 r.Dostawca
PUH RUSIECKI Adam Rusiecki Sp. z o.o.Przesianie materiału18.05.2023 r.Usługodawca
KAMEYA Sp. z o.o.Wykonanie izolacji papą24.05.2023 r.Podwykonawca
SYSTEMY I TECHNOLOGIE Sp. z o.o.Dostawa desek gzymsowych24.05.2023 r. Dostawca
OLAN POŁUDNIE Sp. z o.o.Skropienie24.05.2023 r.Podwykonawca
MURBET MARCIN CIESIELSKIMontaż murów oporowych24.05.2023 r.Podwykonawca
GLOBAL RECYCLING sp. z o.o.Przesianie materiału24.05.2023 r.Usługodawca
NORDKALK Sp. z o.o.Wypełniacz31.05.2023Dostawca
MESHSYSTEMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąGabiony16.06.2023Dostawca
INVEST-BUD GONERA Sp. z o.o.Wynajem pracowników16.06.2023Usługodawca
WOWIX Spółka z o.o. Sp.k.Transport16.06.2023Usługodawca
Waldemar Woźniak Usługi TransportoweZamiatarka19.06.2023Usługodawca
TORPOL S.A.Wynajem maszynyndUsługodawca
TRANSMOST Sp. z o.o.Usługa projektowa23.06.2023Projektant
RAWLPLUG S.A.Dostawa kotew kap chodnikowych14.06.2023Dostawca
DUROBUD Sp. z o.o.Montaż murów oporowych26.06.2023Podwykonawca
Lausitz Energie Bergbau AGPył węgla brunatnegondDostawca
BIO-HYDROTECHNIKA Sp. z o.o.Budowa zbiorników i rowów26.06.2023Podwykonawca
Lausitz Energie Bergbau AGPył węgla brunatnegondDostawca
NDI S.A.Najem sprzętu12.07.2023Usługodawca
GRUPA MCE Zapaśnik i Konstańczak Sp. jawnaGWN14.07.2023Podwykonawca
BYSIAK BRUK Hubert BysiakNajem sprzętu28.06.2023Usługodawca
CALCULUS Sp. z o.oKruszywo21.07.2023Dostawca
P.H.U. OPAŁ – STACH Piotr StachowiakTransport02.06.2023Dalszy Podwykonawca
Transport Ciężarowy Paweł SiwakTransport05.06.2023Dalszy Podwykonawca
Hunnebeck Polska Sp. z o.o.Dzierżawa sprzętu05.06.2023Dalszy Podwykonawca
MESHSYSTEMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąDzierżawa sprzętu05.06.2023Dalszy Podwykonawca
INVEST-BUD GONERA Sp. z o.o.Wynajem pracowników16.06.2023Usługodawca
WOWIX Spółka z o.o. Sp.k.Transport16.06.2023Usługodawca
Waldemar Woźniak Usługi TransportoweZamiatarka19.06.2023Usługodawca
TORPOL S.A.Wynajem maszynyndUsługodawca
TRANSMOST Sp. z o.o.Usługa projektowa23.06.2023Projektant
DUROBUD Sp. z o.o.Montaż murów oporowych26.06.2023Podwykonawca
RAWLPLUG S.A.Dostawa kotew kap chodnikowych14.06.2023Dostawca
BIO-HYDROTECHNIKA Sp. z o.o.Budowa zbiorników i rowów26.06.2023Podwykonawca
Lausitz Energie Bergbau AGPył węgla brunatnegondDostawca
NDI S.A.Najem sprzętu 12.07.2023Usługodawca
Grupa MCE Zapaśnik i Kostańczak Sp. jawnaGWN14.07.2023Podwykonawca
BYSIAK BRUK Hubert BysiakNajem sprzętu28.06.2023Usługodawca
CALCULUS Sp. z o.o.Kruszywo21.07.2023Dostawca
DOMINEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Sp. k.Wynajem koparki01.08.2023Usługodawca
KAMIL PECIO LOGISTICSTransport04.08.2023Usługodawca
MATEUSZ KOŻYBPosiłki regeneracyjne21.08.2023Usługodawca
Lausitz Energie Bergbau AGPył węgla brunatnego31.07.2023Dostawca
KOPALNIA MIODOWICE Sp. z o.o.Piasek22.08.2023Dostawca
MSP ENGINEERING Sp. z o.o. Dostawa i montaż urządzeń dylatacyjnych30.08.2023Podwykonawca
ŁUKASZ WOŹNYRówniarka30.08.2023Usługodawca
SBN RUNOWO Sp. z o.o.Liny31.08.2023Dostawca
METRIS Sp. z o.o.Ekspertyza 31.08.2023Usługodawca
‘’AIT’’ AMERICAN INFRASTURTURE TECHNOLOGIES Sp. z o.o.GWN11.09.2023Podwykonawca
KOZA TRANSPORT SP. K. Usługa transportowa11.09.2023Dalszy Usługodawca Dalszego Usługodawcy
RENTRANS CARGO Sp. z o.o.Transport11.09.2023Usługodawca
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jac-Trans Jacek UrbańskiUsługa transportowa14.09.2023Dalszy Usługodawca
POLBRUK S.A.Materiały brukarskie19.09.2023Dostawca
Ammann Polska Sp. z o.o.Części zamienne19.09.2023Dostawca
Edmund Pietrzak „DITTA SERIA”Formy do produkcji belek14.09.2023Dostawca
D&D Drotaru ZRTLiny18.09.2023Dostawca
PGE ENERGETYKA Kolejowa S.A.Przygotowanie i likwidacja miejsca pracy27.09.2023Usługodawca
FHU „OSKAR” Bartosz FialUsługa sprzętowa05.10.2023Dalszy Podwykonawca
PERI POLSKA Sp. z o.o. Dzierżawa12.10.2023Dalszy Podwykonawca
CONAN GROUP KONRAD WOJCIECHOWSKIPłyty ażurowe13.10.2023Dostawca
NAUE GmbH&Co.KGGeowłóknina13.10.2023Dostawca
POLKOL Sp. z o.o.Koparka, wywrotka20.10.2023Usługodawca
SAFEROAD GRAWIL Sp. z o.o.Oznakowanie poziome20.10.2023Podwykonawca
PERKUN S.C. Wanda Kondej, Łukasz Przyszlak, Joanna Ulczyk-SurowiecMateriały techniczne, narzędzia20.10.2023Dostawca
WOWIX Sp. z o.o. Sp. k. Roboty ziemne20.10.2023Podwykonawca
Kruszywa SKSM S.A.Kruszywo18.10.2023Dostawca
DANKRYS-TRANS Latosiński RobertWynajem02.11.2023Usługodawca
BDGIH Sp. z o.o. Mury14.11.2023Podwykonawca
INTERASPHALT Sp. z o.o.Wykonanie asfaltu lanego14.11.2023Podwykonawca
ARTPOL Sp. z o.o.Wynajem maszyn14.11.2023Usługodawca
TEAM-BUDOWNICTWO Wiesław TylińskiMateriał niespoisty01.07.2023Dostawca
BUDREN S.A.Roboty mostowe27.11.2023Podwykonawca
IMPEKSTIR OPERATIONS S.A.Krawężniki, kostka05.12.2023Dostawca
Salon Budowlany KRAM Sp. z o.o.Materiały techniczne, narzędzia05.12.2023Dostawca
P.H.U. COOX Mariusz SmolińskiPojazd ciężarowy, podnośnik11.12.2023Dostawca
NATI-TRANS Klaudia OlczykTransport14.12.2023Usługodawca
DWD SYSTEM Sp. z o.o.Kolektor odwodnieniowy14.12.2023Podwykonawca
CADMOST Sp. z o.o.Próbne obciążenie pali14.12.2023Podwykonawca
„P.P.H.U. WOWIX WOWER WOJCIECH”Materiał na zasypki19.12.2023Dostawca
HSH Chemie Sp. z o.o.INTERLENE in/40015.12.2023Dostawca
ROK 2024
Lausitz Energie Bergbau AGPył węgla brunatnego02.01.2024
Dostawca
Zakład Inżynierii Budowlanej REMART Paweł GośWykonanie fundamentów11.01.2024Dalszy Podwykonawca
PGE ENERGETYKA Kolejowa S.A.Przygotowanie i likwidacja miejsca pracy w pobliżu sieci trakcyjnej02.01.2024Usługodawca